Gaming Maus Pad MSI DOD MP-X3, подлога за маус

200,00 ден.   Спореди

Gaming Maus Pad MSI DOD MP-X3, платнена подлога за маус, долна страна гумирана, погодна за играње, димензии: 25x30x0.3 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gaming Maus Pad MSI DOD MP-X3, платнена подлога за маус, долна страна гумирана, погодна за играње, димензии: 25x30x0.3 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка