GAMERS ASUS Desktop PC CG8270-WB001D Intel® i5-3450 Processor

40.999,00 ден.   Спореди

ASUS Desktop PC CG8270-WB001D Intel® i5-3450 Processor, MB Intel H77 Chipset, Graphics GeForce GT640 (3GRAM), RAM Memory 8G DDR3 1600Mhz, 1TB hard drive (7200RPM), DVD-RW 24x, 1 x PCI-e3.0 x 16, 1 x P...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 40.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Desktop PC CG8270-WB001D Intel® i5-3450 Processor, MB Intel H77 Chipset, Graphics GeForce GT640 (3GRAM), RAM Memory 8G DDR3 1600Mhz, 1TB hard drive (7200RPM), DVD-RW 24x, 1 x PCI-e3.0 x 16, 1 x PCI-e2.0 x 4 (PCI-e x16 slot), 1 x PCI-e2.0 x 2, 4 x SATA 3.0Gb/s ports, 2 x SATA 6.0 Gb/s ports, ALC892, 8 Channel Audio, Power Supply Peak 500W, DVD-RW 24x, 1 x Keyboard (USB), 1 x Mouse (USB), 1 x Warranty Card, 1 x Power Cord, 1 x Quick Manual

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка