GAMER LGA 1155

31.790,00 ден.   Спореди

Intel i5 2400(3.10GHz),GeForce GT640 2GDRS,8GB DDR3 RAM,750GB HDD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 31.790,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel i5 2400(3.10GHz),GeForce GT640 2GDRS,8GB DDR3 RAM,750GB HDD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи