GAMER EXTREME

68.990,00 ден.   Спореди

Intel i7 3820(3.60GHz),GeForce GTX560 1GDR5,HyperX Blu 8GB,1600MHz DDR3 RAM,1TB HDD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 68.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel i7 3820(3.60GHz),GeForce GTX560 1GDR5,HyperX Blu 8GB,1600MHz DDR3 RAM,1TB HDD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи