Gamebird HDMI interface splitter

Gamebird HDMI interface splitter

7.990,00 ден.   Спореди

Gamebird HDMI interface splitter, 8 ports DSP-HDMI-81


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gamebird HDMI interface splitter, 8 ports DSP-HDMI-81

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка