Gamebird BTHS-004 Bluetooth headset V2.0, class II

Gamebird BTHS-004 Bluetooth headset V2.0, class II

942,00 ден.   Спореди

Gamebird BTHS-004 Bluetooth headset V2.0, class II


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 942,00 ден.

пред 3 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gamebird BTHS-004 Bluetooth headset V2.0, class II

Тип на H&M Headset
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка