Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle

Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle

399,00 ден.   Спореди

Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка