Gamebird 100Base-TX PCI Fast Ethernet Card Realtek chipset NIC-R1

Gamebird 100Base-TX PCI Fast Ethernet Card Realtek chipset NIC-R1

247,00 ден.   Спореди

Шифра 28259 - Gamebird 100Base-TX PCI Fast Ethernet Card Realtek chipset NIC-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 247,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 28259 - Gamebird 100Base-TX PCI Fast Ethernet Card Realtek chipset NIC-R1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка