Game Pad Omega Sandpiper OTG For Android With Clip Black

984,00 ден.   Спореди

Game Pad Omega Sandpiper OTG For Android With Clip Black

Specifications

Wired gamepad compatible with PS3, PC and Adroid devices!
Special gamepad clip holder for smartphone ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 984,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Game Pad Omega Sandpiper OTG For Android With Clip Black

Specifications

Wired gamepad compatible with PS3, PC and Adroid devices!
Special gamepad clip holder for smartphone included in set!
Connect Omega Varr Sandpiper gamepad to your Android device via active OTG port!
and enjoy long hours of comfortable playing

1. USB 2.0 connection
2. 12 programable buttons
3. 2 high precision analogue sticks with 360 degree range
4. Force vibration system
5. Clip holder for smatphones included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка