Game Pad GENIUS MaxFire G-08XU,USB gamepad,8 buttons
Game Pad GENIUS MaxFire G-08XU,USB gamepad,8 buttons

Game Pad GENIUS MaxFire G-08XU,USB gamepad,8 buttons

297,00 ден.   Спореди

GENIUS Game Pad GENIUS MaxFire G-08XU,USB gamepad,8 buttons


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GENIUS Game Pad GENIUS MaxFire G-08XU,USB gamepad,8 buttons

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка