GAINWARD PCX GTS 450-1024 DVI HDMI VGA

GAINWARD PCX GTS 450-1024 DVI HDMI VGA

5.701,00 ден.   Спореди

GAINWARD PCX GTS 450-1024 DVI HDMI VGA, nVidia Geforce GTS-450, PCIe 16x, 1024MB, GDDR5, 192 Cores, DVI-I + HDMI + VGA, 4-layer


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.701,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GAINWARD PCX GTS 450-1024 DVI HDMI VGA, nVidia Geforce GTS-450, PCIe 16x, 1024MB, GDDR5, 192 Cores, DVI-I + HDMI + VGA, 4-layer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка