GAINWARD PCX 9500GT-1024MB-DVI-CRT

GAINWARD PCX 9500GT-1024MB-DVI-CRT

1.999,00 ден.   Спореди

GAINWARD PCX 9500GT-1024MB-DVI-CRT, nVIDIA GeForce 9500GT, PCIe, 1024MB, DDR2, DVI + CRT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GAINWARD PCX 9500GT-1024MB-DVI-CRT, nVIDIA GeForce 9500GT, PCIe, 1024MB, DDR2, DVI + CRT

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка