GAINWARD PCX 8400GS-1024MB-HDMI-DVI

GAINWARD PCX 8400GS-1024MB-HDMI-DVI

1.830,00 ден.   Спореди

GAINWARD PCX 8400GS-1024MB-HDMI-DVI, 8400GS, PCI-E, VGA, 1024MB,64Bit, HDMI+DVI, DDR3, LP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.830,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GAINWARD PCX 8400GS-1024MB-HDMI-DVI, 8400GS, PCI-E, VGA, 1024MB,64Bit, HDMI+DVI, DDR3, LP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка