Ga.Ma преса iht

7.840,00 ден.   Спореди

Ga.Ma преса iht. Преса турмалински плочки. Температура до 230*C, дигитална технологија и програмирање на саканата температура.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 7.840,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ga.Ma преса iht. Преса турмалински плочки. Температура до 230*C, дигитална технологија и програмирање на саканата температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка