Ga.Ma преса iht wide

8.784,00 ден.   Спореди

Ga.Ma преса iht wide.Широка преса. Турмалински плочки 90x30 mm. Дигитален дисплеј.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 8.784,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ga.Ma преса iht wide.Широка преса. Турмалински плочки 90x30 mm. Дигитален дисплеј.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка