Ga.Ma преса CP3 laser ion turmalin.

6.800,00 ден.   Спореди

Ga.Ma преса CP3 laser ion turmalin. Ласерска јоник преса. Јоник технологија, антистатик ефект на турмалински плочки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 6.800,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ga.Ma преса CP3 laser ion turmalin. Ласерска јоник преса. Јоник технологија, антистатик ефект на турмалински плочки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка