G940 Flight System, Force Feedback, Dual Throttle, Stainless Steel Treads Rudder pedals with toe brakes, Advanced throttle-base buttons, Adjustable Resistance Control, 2.4 m cable connector , USB, 942-000016

23.263,00 ден.   Спореди

G940 Flight System, Force Feedback, Dual Throttle, Stainless Steel Treads Rudder pedals with toe brakes, Advanced throttle-base buttons, Adjustable Resistance Control, 2.4 m cable connector , USB, 942...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 23.263,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


G940 Flight System, Force Feedback, Dual Throttle, Stainless Steel Treads Rudder pedals with toe brakes, Advanced throttle-base buttons, Adjustable Resistance Control, 2.4 m cable connector , USB, 942-000016

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка