G2030, 3MCache, 3.0GHz, S.1155, BOX

G2030, 3MCache, 3.0GHz, S.1155, BOX

3.906,00 ден.   Спореди

G2030, 3MCache, 3.0GHz, S.1155, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 3.906,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


G2030, 3MCache, 3.0GHz, S.1155, BOX

Брзина на процесор 3.00 GHz
Кеш на процесорот 3 MB
Процесор технологија Pentium
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка