Furst Von Metternich Riesling

1.100,00 ден.   Спореди

Производител: Henkell & Co
Шифра на производ: 351058
UPC: 4003310112001
Волумен [ml] : 750
ALC [%/vol] : 12,5
Потекло : Германија
Категорија : Ризлинг


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.100,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Henkell & Co
Шифра на производ: 351058
UPC: 4003310112001
Волумен [ml] : 750
ALC [%/vol] : 12,5
Потекло : Германија
Категорија : Ризлинг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи