FURminator kitten

1.950,00 ден.   Спореди

FURminator kitten FURminator за мачиња e специјално дизајниран прибор за чешлање и отстранување паднати влакна и подвлакана направен ексклузивно за мачиња. Дизајнот на оваа алатка обезбедува единствен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 1.950,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FURminator kitten FURminator за мачиња e специјално дизајниран прибор за чешлање и отстранување паднати влакна и подвлакана направен ексклузивно за мачиња. Дизајнот на оваа алатка обезбедува единствено искуство, во кое вашето маче ќе ужива во масажата додека се отстрануваат опаднатите влакна, а крзното се одржува здраво и чисто. Овој производ е перфектен за да започнете заедно со вашето маче долготрајна рутина на чешлање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка