Funk-метеролошка станица- WS-8035IT

5.546,00 ден.   Спореди

Метеролошката станицаWS-8035IT ви нуди нешто повеќе од обично прикажување на временската прогноза. Покрај прецизното време овој метеролошки центар ви покажува и временски притсок во последните 24 часа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.546,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Метеролошката станицаWS-8035IT ви нуди нешто повеќе од обично прикажување на временската прогноза. Покрај прецизното време овој метеролошки центар ви покажува и временски притсок во последните 24 часа, како и очекуваната временска прогноза. И како посебна карактеристика се јавува и приказот на месечевите фази според датумот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка