Fujitsu Lifebook NH751 Black i5 500GB 4GB DDR3

42.042,00 ден.   Спореди

Lifebook NH751, Black, 17.3 Glossy HD+ (1600x900) TFT, INTEL Core i5-2410M (2.3 GHz, 3 MB cache), 4 GB DDR3 (1333 MHz), 500 GB 5400 rpm, NVIDIA® GeForce® GT 525M with 1GB Optimus Technology, 10/100/10...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 42.042,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lifebook NH751, Black, 17.3 Glossy HD+ (1600x900) TFT, INTEL Core i5-2410M (2.3 GHz, 3 MB cache), 4 GB DDR3 (1333 MHz), 500 GB 5400 rpm, NVIDIA® GeForce® GT 525M with 1GB Optimus Technology, 10/100/1000 MBit LAN, 802.11 b/g/n, BT 3.0, DVD±RW DL, 1.3 MP, 8-cell, 4-in-1 (SD, SDHC, MS, MMC), ExpressCard slots, No OS, 2 yw Collect & Return

Онборд графичка yes
Рам капацитет 4 GB
Капацитет 500 GB
Интегрирана веб камера yes
Дијагонала 17.3" Inches
Процесор технологија Core i5
Модел на графичка картичка GT525M
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи