Fujitsu Lifebook AH512 1000M 320 GB 2 GB DDR3 Black

16.774,00 ден.   Спореди

Lifebook AH512, Black, 15.6 Black, LED HD (1366x768), Intel Celeron 1000M, 2 GB DDR3 (1333 MHz), 320 GB 5400 rpm, 10/100/1000 MBit/s Realtek RTL 8111F ,Intel® HD Graphics,integrated WLAN b/g/n, Blue...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 16.774,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lifebook AH512, Black, 15.6 Black, LED HD (1366x768), Intel Celeron 1000M, 2 GB DDR3 (1333 MHz), 320 GB 5400 rpm, 10/100/1000 MBit/s Realtek RTL 8111F ,Intel® HD Graphics,integrated WLAN b/g/n, Bluetooth V4.0, 1 x SD-Card Reader (SD/SDHC), integrated digital microphone, Touchpad, Kensington lock slot, Driver and Utility DVD (DUDVD) , incl. 6cell battery, Interfaces: VGA , HDMI, 3xUSB 2.0, Express card 54/34, RJ45 for LAN, audio in and audio out, 2y collect&return

Рам капацитет 2 GB
Интегрирана веб камера yes
Капацитет 320 GB
Дијагонала 15.6'' Inches
Модел на графичка картичка Intel HD Graphics
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи