FUJITSU L20T-1ECD

6.990,00 ден.   Спореди

FUJITSU L20T-1ECO,1600x900,5:1,170,5ms,20000:1,16.70m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 6.990,00 ден.

пред 6 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FUJITSU L20T-1ECO,1600x900,5:1,170,5ms,20000:1,16.70m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка