FTPM Cat5e 0.50BC 4x2x0.50mm BC, HDPE, Al-foil, CCS ground drain wire, PET foil, 5.80 mm grey PVC, 1.15mm Steel Messenger 305 m

FTPM Cat5e 0.50BC 4x2x0.50mm BC, HDPE, Al-foil, CCS ground drain wire, PET foil, 5.80 mm grey PVC, 1.15mm Steel Messenger 305 m

6.793,00 ден.   Спореди

FTPM Cat5e 0.50BC 4x2x0.50mm BC, HDPE, Al-foil, CCS ground drain wire, PET foil, 5.80 mm grey PVC, 1.15mm Steel Messenger 305 m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.793,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FTPM Cat5e 0.50BC 4x2x0.50mm BC, HDPE, Al-foil, CCS ground drain wire, PET foil, 5.80 mm grey PVC, 1.15mm Steel Messenger 305 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка