FS20 TS ТЕЛЕФОНСКИ ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

4.130,00 ден.   Спореди

Нема проблеми со FS20 TS телефонскиот далеченски управувач и со соодветните компоненти на FS20 радио далечинскилот управувач. Се разбира, неовластеното активирање на командите се заштитени со таен код...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.130,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нема проблеми со FS20 TS телефонскиот далеченски управувач и со соодветните компоненти на FS20 радио далечинскилот управувач. Се разбира, неовластеното активирање на командите се заштитени со таен код. Се што ви треба е аналоген телефонски продолжеток, излез за телефон или аналоген ISDN системски излез. Со FS20 TS телефонски далечински управувач за радио можете да го вратите макрото на вашиот FZH 1000 Radio Home Centre кој ви овозможува директен влез во домашниот систем.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка