FS20 RSU БЕЗЖИЧЕН РАДИО ОТВОРАЧ НА РОЛЕТНИ

4.697,00 ден.   Спореди

Уредот за управување на ролетни со можност за програмирање овозможува безжично отворање и затворање на ролетни и тенди на електричен погон. Со овој уред се ракува преку компактното, подфасадно куќиште...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.697,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уредот за управување на ролетни со можност за програмирање овозможува безжично отворање и затворање на ролетни и тенди на електричен погон. Со овој уред се ракува преку компактното, подфасадно куќиште и сите FS20 централи се контролирани преку FS20 системот или преку директно поврзаните копчиња. Со функцијата за временско подесување или заштеда на енергија е предвидена и функција на бројач со која е возможно да се прилагоди времето на работење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка