FS20 БЕЗЖИЧЕН ПРЕКИНУВАЧ 1 КАНАЛ

3.124,00 ден.   Спореди

Овој безжичен FS20 приемник работи исто како и механички изменичен прекинувач и останува во последната избрана функција на префрлување. Дури и по снемување на струја, последната одбрана функција на пр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.124,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој безжичен FS20 приемник работи исто како и механички изменичен прекинувач и останува во последната избрана функција на префрлување. Дури и по снемување на струја, последната одбрана функција на прекинувачот останува меморирана во механичкиот прекинувач. Така, на пример, постоечкиот инсталациски наизменичен прекинувач по пат на инсталација може да се надополни со функции на безжичен далечински управувач, при што и понатаму ја работи својата наменска функција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка