Freixenet Kordon Negro SET

Freixenet Kordon Negro SET

1.890,00 ден.   Спореди

Шифра на производ: 351022
UPC: 8410036029968
Волумен [ml] : 750
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Шпанија
Категорија : Parellada, Macabeo Xarello


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра на производ: 351022
UPC: 8410036029968
Волумен [ml] : 750
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Шпанија
Категорија : Parellada, Macabeo Xarello

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи