Fortron Universal Notebook Power Supply Adapter FSP-NB90

Fortron Universal Notebook Power Supply Adapter FSP-NB90

2.290,00 ден.   Спореди

Fortron Universal Notebook Power Supply Adapter FSP-NB90, 90 W, 19V, 4.74A, Adapter Connector Change, ROHS, PNA0900101


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.290,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron Universal Notebook Power Supply Adapter FSP-NB90, 90 W, 19V, 4.74A, Adapter Connector Change, ROHS, PNA0900101

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка