Fortron Universal Notebook Adapter FSP-NB90 CEC

Fortron Universal Notebook Adapter FSP-NB90 CEC

2.363,00 ден.   Спореди

Fortron Universal Notebook Adapter FSP-NB90 CEC, 90 W, 8DC Tips, 19V@4.74A, compatible with DELL, Asus, HP (including new tip), Acer, Lenovo, Toshiba, Fujitsu Siemens, Sonym OVER VOLTAGE AND SHORT CI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.363,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron Universal Notebook Adapter FSP-NB90 CEC, 90 W, 8DC Tips, 19V@4.74A, compatible with DELL, Asus, HP (including new tip), Acer, Lenovo, Toshiba, Fujitsu Siemens, Sonym OVER VOLTAGE AND SHORT CIRCUIT PROTECTION

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка