Fortron Universal Notebook adapter FSP-NB 65 CEC

Fortron Universal Notebook adapter FSP-NB 65 CEC

1.806,00 ден.   Спореди

Fortron Universal Notebook adapter FSP-NB 65 CEC, 65W, 8DC Tips, 18~20V@3.42A Max, compatible with DELL, Asus, HP (including new tip), Acer, Lenovo, Toshiba, Fujitsu Siemens, Sonym OVER VOLTAGE AND ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.806,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron Universal Notebook adapter FSP-NB 65 CEC, 65W, 8DC Tips, 18~20V@3.42A Max, compatible with DELL, Asus, HP (including new tip), Acer, Lenovo, Toshiba, Fujitsu Siemens, Sonym OVER VOLTAGE AND SHORT CIRCUIT PROTECTION

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка