Fortron Universal Car Notebook Adapter FSP-CAR120 ROHS, 120W, Input Range 9 - 32V DC, DC input, 19V output

3.370,00 ден.   Спореди

Fortron Universal Car Notebook Adapter FSP-CAR120 ROHS, 120W, Input Range 9 - 32V DC, DC input, 19V output


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.370,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron Universal Car Notebook Adapter FSP-CAR120 ROHS, 120W, Input Range 9 - 32V DC, DC input, 19V output

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка