Fortron Micro ATX PSU

1.788,00 ден.   Спореди

Fortron Micro ATX PSU, SFX, FSP200-50SNV ROHS, 200W, PFC Passive, SFX, Dimention 125W x 63.5H x 100L mm, 6cm FAN, I/O switch


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.788,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron Micro ATX PSU, SFX, FSP200-50SNV ROHS, 200W, PFC Passive, SFX, Dimention 125W x 63.5H x 100L mm, 6cm FAN, I/O switch

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка