Fortron ATX PSU

1.199,00 ден.   Спореди

Fortron ATX PSU, FSP400-60GLN 80, 9PA4005501 Active ATX Power Supply Units, version 2.0, Active PFC, ROHS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron ATX PSU, FSP400-60GLN 80, 9PA4005501 Active ATX Power Supply Units, version 2.0, Active PFC, ROHS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка