Force 3D Pro PC Joystick (Refresh), 12 Programmable Buttons, Force Feedback Technology, High-Precision Throttle, Rapid-Fire Trigger, USB, 942-000002

4.277,00 ден.   Спореди

Force 3D Pro PC Joystick (Refresh), 12 Programmable Buttons, Force Feedback Technology, High-Precision Throttle, Rapid-Fire Trigger, USB, 942-000002


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.277,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Force 3D Pro PC Joystick (Refresh), 12 Programmable Buttons, Force Feedback Technology, High-Precision Throttle, Rapid-Fire Trigger, USB, 942-000002

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка