FM ТРАНСМИТЕР DNT MUSICFLY SD

4.366,00 ден.   Спореди

Со MusicFly SD вашата музика безжично оди од саканиот аудио извор - како што е CD или MP3-плеер на автомобилското радио. MusikFly SD се приклучува во запалката во вашиот автомобил и се програмира на р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.366,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со MusicFly SD вашата музика безжично оди од саканиот аудио извор - како што е CD или MP3-плеер на автомобилското радио. MusikFly SD се приклучува во запалката во вашиот автомобил и се програмира на радио фреквенција. Скоро секој носач на податоци може да се приклучи преку интегрираниот USB слот на SD MusicFly, како на пр. читач на картички (до 8 GB), мемориски стикчиња и хард дискови до 32 GB.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка