Fjodor

380,00 ден.   Спореди

Производител: Pabst & Richarz Vertriebs / Berentzen Gruppe
Шифра на производ: 153
UPC: 4009887916103
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Германија
Ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 380,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pabst & Richarz Vertriebs / Berentzen Gruppe
Шифра на производ: 153
UPC: 4009887916103
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Германија
Категорија : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи