Finlandia Tin

695,00 ден.   Спореди

Производител: Brown Forman
Шифра на производ: 301015
UPC: 6412705613043
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Финска
Категорија : Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 695,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Brown Forman
Шифра на производ: 301015
UPC: 6412705613043
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Финска
Категорија : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи