Finlandia 4

65,00 ден.   Спореди

Производител: Brown Forman
Шифра на производ: 832
UPC: 641270902175
Волумен [ml] : 50
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Финска
Категорија : Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 65,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Brown Forman
Шифра на производ: 832
UPC: 641270902175
Волумен [ml] : 50
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Финска
Категорија : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи