Filovski Temjanika-Vranec SET

720,00 ден.   Спореди

Производител: Filovski Winery
Шифра на производ: 351463
UPC:
Волумен [ml] : 2x750
Берба : 2011, 2009
ALC [%/vol] : 11%, 13%
Потекло : Македонија - Повардарие
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 720,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Filovski Winery
Шифра на производ: 351463
UPC:
Волумен [ml] : 2x750
Берба : 2011, 2009
ALC [%/vol] : 11%, 13%
Потекло : Македонија - Повардарие
Категорија : Темјаника, Вранец

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи