Fiber Optic Splice Closure GJS03A - 96 cores

4.650,00 ден.   Спореди

Max. Capacity: 96 fibber Number of trays: 24 fibbers, 4 ports with 4 small round port with diameter 7 mm-22 mm and 1 large oval port with max diameter 24 mm, heat-shrinkable sealing structure


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 4.650,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Max. Capacity: 96 fibber Number of trays: 24 fibbers, 4 ports with 4 small round port with diameter 7 mm-22 mm and 1 large oval port with max diameter 24 mm, heat-shrinkable sealing structure

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка