Fiber optic adapter SC/APC

185,00 ден.   Спореди

Description Adapter or named fiber optic connector, the inside cores are imported from Japan of brand products. There are several type of connector for selection, such as SC/APC, SC/PC. Features Low i...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 185,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Description Adapter or named fiber optic connector, the inside cores are imported from Japan of brand products. There are several type of connector for selection, such as SC/APC, SC/PC. Features Low insertion loss High stability and reliability Good changeability Good repeatability

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка