FIAP филтер под притисок

11.682,00 ден.   Спореди

Ефектот на филтерот е механички, биолошки и со УВ заштита. Заедно со пумпа (бр. 57 21 93) е компактен и компатибилен систем за филтрирање. Исто така е уред за брзо филтрирање и е лесен за одржување.М...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.682,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ефектот на филтерот е механички, биолошки и со УВ заштита. Заедно со пумпа (бр. 57 21 93) е компактен и компатибилен систем за филтрирање. Исто така е уред за брзо филтрирање и е лесен за одржување.Максималниот капацитет е 3000 l / h.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка