FHZ 1300 Домашен радио центар

12.447,00 ден.   Спореди

Поддржано од графички и интуитивно програмабилен софтвер, можете да креирате свој сопствен систем за радио контрола. На радио интерфејсот со префрлување на командите на сите компоненти во системот FS2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.447,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поддржано од графички и интуитивно програмабилен софтвер, можете да креирате свој сопствен систем за радио контрола. На радио интерфејсот со префрлување на командите на сите компоненти во системот FS20 и FHT радио контрола за греење, се добиваат пораки од сензорите за овие системи, како и линкови со аларм пораки итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка