FC/UPC Pigtail Single-mode 9/125 yellow, 5m

FC/UPC Pigtail Single-mode 9/125 yellow, 5m

328,00 ден.   Спореди

FC/UPC Pigtail Single-mode 9/125 yellow, 5m Pigtails FC Single-mode 900µ semitight


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 328,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FC/UPC Pigtail Single-mode 9/125 yellow, 5m Pigtails FC Single-mode 900µ semitight

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка