FAVORIT UCF-350

17.755,00 ден.   Спореди

Целосно вградлив фрижидер; Висина - 177cm; Ширина - 54cm; Должина - 54,5cm; Волумен - 264 l


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 17.755,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Целосно вградлив фрижидер; Висина - 177cm; Ширина - 54cm; Должина - 54,5cm; Волумен - 264 l

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи