Favorit R 140

6.831,00 ден.   Спореди

Волумен: 86 l; Ладилник: 76 l; Замрзнувач: 10 l; Енергетска класа: А;


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 6.831,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Волумен: 86 l; Ладилник: 76 l; Замрзнувач: 10 l; Енергетска класа: А;

Енергетска класа A
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Shto dimenzii imA
Сродни производи


Најпопуларни производи