FAVORIT MS-5000 SILVER

15.499,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ - 12 КОМПЛЕТИ 4 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д/)-59.6Х84.5Х59.8 СМ. БОЈА - СРЕБРЕНА Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ - 12 КОМПЛЕТИ 4 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д/)-59.6Х84.5Х59.8 СМ. БОЈА - СРЕБРЕНА Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка