FAVORIT MBPVL-20

8.499,00 ден.   Спореди

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ - 20 Л. МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ 800W 5 РЕГУЛАЦИИ НА МОЌНОСТ ОБИЧНИ КОМАНДИ ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 59.4/31.6/38.2 СМ. Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ - 20 Л. МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ 800W 5 РЕГУЛАЦИИ НА МОЌНОСТ ОБИЧНИ КОМАНДИ ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 59.4/31.6/38.2 СМ. Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка